Loading...
Skip to Content

Sıradışı Bir Dijital Ajans

Yurtiçi ve yurtdışındaki birçok başarılı iş ortaklığımızla, markaların hikayelerini daha ileriye taşıyoruz.

Based in Istanbul
DİJİTAL Sanat

Gogo Ajans

13 senelik birikimi ve sektördeki derin tecrübesiyle, müşterilerimize en iyi hizmeti sunma hedefindedir. Her geçen yıl, başarılı projeler ve memnun müşterilerle dolu bir geçmişe sahibiz.

Her bir üyesi kendi sahasında uzman ve işini tutkuyla icra eden ekibimiz, projelerinizde kusursuz bir sinerji oluşturuyor. Her proje, ekip arkadaşlarımızın işbirliği ve uzmanlık seviyesini yansıtan eşsiz bir başarı hikayesi olarak hayat buluyor.

Sektörde tam
13 senelik tecrübe.
Gogo Ajans
Sıradışı markalar ile
tarifsiz başarılar.
Sıradışı Bir
EKİP
TASARIM

Tarifsiz Dönüşler

Bizi biz yapan iş ortaklarımız

Projeden gerçekten memnun kaldık! İlk deneyimimiz oldu daha önce bir e-ticaret veya e-ihrracat deneyimimiz yok, çevremizde sayamayacağımız kadar kötü tecrübesi olan iş ortaklarımız var, ilk çalıştığımız ajans ama eminim son ajans olacak tahmin ettiğimizden bile çok çok üst düzey bir çalışma oldu.

Image description is here
Ahmed Fatih Cevahir - CEO / FOUNDER
Zenane

Ben Furkan Er, vücut geliştirme dünya şampiyonu olarak bu güzel ekiple çalışmanın keyfini yaşadım. Gogo Ajans, sadece işlerini çok iyi yapıyor olmanın ötesinde, bir ekibin samimiyeti ve pozitif enerjisiyle projeleri canlandırma konusunda da usta.

Image description is here
Furkan Er
Milli Sporcu - Dünya Şampiyonu

Yaşadığımız onlarca kötü tecrübeye binayen tam doğru anda karşımıza çıktı Gogo Ajans, biz memnunuz, müşterilerimiz memnun, iş ortaklarımız bile çok güzel geri dönüşler veriyor web sitemiz ile alakalı.

Image description is here
Sheima
Ahmet Kondur - Kurucu Ortak

Merhabaa, dijital eğitimlerim için bir satış sitesine ihtiyacım vardı beklentimin üzerinde güzel bir site oldu ekibin yolunun çok açık olduğunu düşünüyorum 👏

Image description is here
Visit To Eat
Sena Baş - Founder / Vlogger

Bir startup kuruluşuz, vücut geliştirme ve spor kategorisinde ürünlerin satışını gerçekleştiriyoruz, ilk çalıştığımız ajans gogo oldu, çevremizde onlarca kötü hizmet almış firma var biz başlarken çok çekiniyorduk şimdi ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı her ay site altyapısı değiştiren rakiplerimize bakarak idrak ediyoruz.

Image description is here
Quick Prep
Emirhan Er - Kurucu Ortak

Sanatçıları da bol profesyonelleri de, gerçekten hayal gücü kuvvetli çok genç ve dinamik bir ekip. Ahmet Bey ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Çok memnnuz.

Image description is here
Meterial Fabric
Osman Nuri Er - Kurucu

Tüm Referanslarımız

Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane

Farkımız

Gogo ile

Benzersiz Tasarımlar

Size özel olanı arıyorsanız, benzersiz tasarımlarımızla hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Hızlı Siteler

Hız, çevrimiçi dünyada kritik bir faktör. Sitenizin performansını yükselterek, ziyaretçilerinizin bekletilmeden kolayca bilgiye ulaşmasını sağlıyoruz.

Uzun Vadeli Hedefler

Stratejik yaklaşımlarımızla, sizi geleceğe hazırlayacak çözümler sunuyoruz.
Prfesyonel Ekip
Shopify