Yükleniyor...
İçeriği Geç

Gogo Ajans Web Yazılım & DİJİTAL Tasarım ve Pazarlama

Dijital İnovasyonun Öncüsüyüz.

Dijital dünyada markaların gücünü artırmak için tasarım, yazılım ve pazarlama alanlarında çözümler sunuyoruz.

Bizim Hikayemiz

Dijitalde dikkat çekici adımlar

"Tasarla, Kodla, Sattır ve Büyüt

Gogo, markaların ihtiyaç duyduğu tüm dijital çözümleri profesyonel olarak sunmaktadır: Reklam tasarımları, kurumsal web siteleri, e-ticaret siteleri, özgün logo tasarımları ve özelleştirilmiş yazılım çözümleri. Her adımda markaların dijital varlıklarını güçlendirmek için yaratıcı yaklaşımlar ve özgün çözümler sunuyoruz.

Sonuçları Fark Ettiren Çözümler

Markaların hayal kırıklığı yaşadığı bir geçmişten bizimle birlikte başarıya giden yolculuklarına... Defalarca hayal kırıklığına uğramış, istedikleri sonucu alamamış markalar, bizimle çalıştıktan sonra gerçek potansiyellerini keşfettiler. Logo tasarımları, web yazılımları ve dijital çözümlerde sunduğumuz özgün çözümler ile, artık başarısızlık değil, daima başarı hikayeleri yazıyoruz. Bizi tercih edin ve sonuçların farkını görün!

Sektörde 13 Senelik Tecrübe

Çözüm ortaklarımız ve partnerlerimiz

PROFESYONEL HİZMETLERİMİZ

Tasarımın Dokunuşu, Yazılımın Dinamikliği

Projelerinizi özgün tasarımın dokunuşuyla başlatıp, yazılımın dinamik gücüyle ileri taşıyoruz.

Web Tasarım & Yazılım

Markanız için özelleştirilmiş ve mobil uyumlu web tasarımıyla dijital varlığınızı oluşturun veya güçlendirin.

Grafik Tasarım

Grafik tasarımın gücüyle markanızı hayal ettiğiniz şekilde şekillendiriyoruz. Logo tasarımından bannerlara, kampanya görsellerinden diğer özel taleplere kadar her aşamada size özel çözümler sunuyoruz.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, markanın gerçek ruhunu yansıtır. Biz, markanın özünü anlamak için detaylı bir araştırma yapıyor ve bu bilgiyle logo tasarımı, renk seçimi ve tipografi gibi unsurları özenle işliyoruz

Sosyal Medya Yönetimi

Markanızın özel anlarını ve hikayesini sosyal medyada görsel bir şölene dönüştürüyoruz. Post tasarımları, storyler, özel günler için tasarımlar ve dikkat çekici Reels ve tanıtım videolarıyla markanızı öne çıkarıyoruz.

Post & Prodüksüyon

Post prodüksiyon sürecinde, çekimlerden elde edilen materyalleri özenle işleyerek, son dokunuşları yapıyoruz. Montaj, efektler, renk düzenlemeleri ve ses işlemleri gibi aşamalarda detaylara önem veriyor, görsel ve işitsel anlamda kusursuzluğa ulaşıyoruz.

Dijital Pazarlama

Dijital dünyada markanızı öne çıkarmak için Instagram, Facebook ve Google gibi platformlarda hedef odaklı reklam stratejileri geliştiriyoruz.

E-Ticaret & E-İhracat

Dijital dünyada markanızı öne çıkarmak için Instagram, Facebook ve Google gibi platformlarda hedef odaklı reklam stratejileri geliştiriyoruz.


Teklif almak ve projenizin maliyetini hesaplamak için ekibimizle iletişim kurun.


Farkımız

Gogo ile

Benzersiz Tasarımlar

Size özel olanı arıyorsanız, benzersiz tasarımlarımızla hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Hızlı Siteler

Hız, çevrimiçi dünyada kritik bir faktör. Sitenizin performansını yükselterek, ziyaretçilerinizin bekletilmeden kolayca bilgiye ulaşmasını sağlıyoruz.

Uzun Vadeli Hedefler

Stratejik yaklaşımlarımızla, sizi geleceğe hazırlayacak çözümler sunuyoruz.

Markalar bizim için ne dedi Gogo'nun farkı.

Projeden gerçekten memnun kaldık! İlk deneyimimiz oldu daha önce bir e-ticaret veya e-ihrracat deneyimimiz yok, çevremizde sayamayacağımız kadar kötü tecrübesi olan iş ortaklarımız var, ilk çalıştığımız ajans ama eminim son ajans olacak tahmin ettiğimizden bile çok çok üst düzey bir çalışma oldu.

Image description is here
Ahmet Fatih Cevahir - Founder / CEO
Zenane

Ben Furkan Er, vücut geliştirme dünya şampiyonu olarak bu güzel ekiple çalışmanın keyfini yaşadım. Gogo Ajans, sadece işlerini çok iyi yapıyor olmanın ötesinde, bir ekibin samimiyeti ve pozitif enerjisiyle projeleri canlandırma konusunda da usta.

Image description is here
Furkan Er
Mili Sporcu

Yaşadığımız onlarca kötü tecrübeye binayen tam doğru anda karşımıza çıktı Gogo Ajans, biz memnunuz, müşterilerimiz memnun, iş ortaklarımız bile çok güzel geri dönüşler veriyor web sitemiz ile alakalı.

Image description is here
Sheima
Ahmet Kondur - Kurucu Ortak

Merhabaa, dijital eğitimlerim için bir satış sitesine ihtiyacım vardı beklentimin üzerinde güzel bir site oldu ekibin yolunun çok açık olduğunu düşünüyorum 👏

Image description is here
Visit To Eat
Sena Baş - Founder / Vlogger

Bir startup kuruluşuz, vücut geliştirme ve spor kategorisinde ürünlerin satışını gerçekleştiriyoruz, ilk çalıştığımız ajans gogo oldu, çevremizde onlarca kötü hizmet almış firma var biz başlarken çok çekiniyorduk şimdi ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı her ay site altyapısı değiştiren rakiplerimize bakarak idrak ediyoruz.

Image description is here
Quick Prep
Emirhan Er - Kurucu Ortak

Sanatçıları da bol profesyonelleri de, gerçekten hayal gücü kuvvetli çok genç ve dinamik bir ekip. Ahmet Bey ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Çok memnnuz.

Image description is here
Meterial Fabric
Osman Nuri Er - Kurucu

Tüm Referanslarımız

Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane Zenane


Geleceği Kodlayan Ekibimize Katılın.

Direktörlerimiz CV'nizi inceleyerek sizlere dönüş gerçekleştirecektir.

İLETİŞİM

Proje ve Hizmetler hakkında bilgi alın.

Balat / Merkez

Ayvasaray Mh. Ağaçlı Çeşme Sk. No:47 Balat/İSTANBUL

Levent / Ar-ge

Eski Büyükdere Caddesi No: 61 Blok A Kat:2 Kağıthane / İSTANBUL
Tüm alanların doldurulması zorunludur. Formu göndererek Çerez Politikası ve Gizlilik & Güvenlik kabul etmiş olursunuz.